Tort na urodziny Debiana

Tort na urodziny Debiana

przez -
3 425
Debian

16 sierpnia Projekt Debian świętować będzie osiemnastolecie istnienia. Z tej szczególnej okazji zachęcamy do udziału w organizowanej przez nas akcji pieczenia tortów dla Debiana. Za całą akcją stoją użytkownicy Debian Users Gang i chcą w ten sposób podziękować twórcom Debiana za wkład, jaki włożyli oni w dzisiejsze systemy operacyjne, które oparte są od Debiana.

Idea jest prosta — w ciągu dwóch miesięcy przygotuj specjalnie dla Debiana urodzinowy tort (lub ciastka, lub inny słodki wypiek) i wyślij nam zdjęcia (pod tą wiadomością, na forum lub na adres azhag@dug.net.pl). 16 sierpnia wszystkie fotografie (oraz ewentualne podziękowania) opublikujemy na specjalnie przygotowanej stronie, o której następnie poinformujemy Deweloperów Debiana.

Niektóre już przygotowane wypieki, opublikowane są u nas na forum. Mamy także proste przepisy jakby ktoś nie miał pod ręką (w tym taki dla kulinarnych beztalenci z gotowych półproduktów, wystarczy je „złożyć” razem).

Gorąco zachęcamy do wyrażenia swojej wdzięczności w ten nieco mniej konwencjonalny sposób.

 • Foxior

  Czegoś tu nie rozumiem :|

  16 sierpnia Debian obchodzi urodziny. Z tej okazji mam 2 miesiące na upieczenie tortu bądź ciasta urodzinowego i wysłanie jego zdjęcia pod któryś z podanych adresów. Dzisiaj jest 15 sierpnia, a zdjęcia mają być opublikowane 16.08. Czyli od dzisiaj do jutra mam 2 miesiące na upieczenie ciasta/tortu i wysłanie zdjęcia?

  No chyba, ze wiadomość pojawiła się 2 miesiące temu na forach Debiana, a dopiero dzisiaj została opublikowana na portalu osnews.pl (poszperam i sprawdzę to oczywiście ;) )

 • azhag

  Rzeczywiście, niefortunny kopiuj-wklej z tekstu sprzed dwóch miesięcy: http://dug.net.pl/news/274/

 • leppakaklifoth

  Świetna inicjatywa i godna pochwały . Należy jeszcze przy tej okazji pogratulować użytkownikom tego systemu wygranej w najnowszym rankingu na najlepsze distro 2011 roku , który został przeprowadzony przez serwis TuxRadar . Pod tym adresem możemy zobaczyć jego wyniki – http://www.tuxradar.com/content/best-distro-2011