Portal OSWorld.pl zaprasza na spotkanie Turniej LAN Party 6, na którym uczestnicy będą mogli rywalizować między sobą w różne gry, które dostępne są również na plaftormę Linux. Do wygrania będą nagrody w postaci gadżetów OSWorld.pl i Picoboard.pl, oraz różnych akcesoriów od sponsorów. Turniej rozpocznie się w poniedziałek 18.05.2015 o godzinie 18:00 w biurze firmy The Camels przy ulicy Wróblewskiego 18, 3 piętro, lokal 304.

Na poprzedniej edycji bawiliśy się tak:

Wszyscy uczestnicy, którzy zjawią się u nas w biurze otrzymają gadżety OSWorld.pl. Dla najlepszych graczy LAN Party 6 przewidujemy ciekawe nagrody.

Nagrody

W całym turnieju przewidziana jest jedna nagroda główna ufundowana przez firmę The Camels. Dodatkowo dzięki wsparciu firmy Sapphire, nagrodzimy też drugie i trzecie miejsce. Uczestnicy otrzymają też różne gadżety związane ze środowiskiem Open Source.

lan_party_2015_maj_nagrody_sponsorzy

Zapewniamy kawę, herbatę i drobne przekąski. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów i rowerów. W planach jest również pizza oraz browar ;). Planujemy również zrobić wideorelację z całego wydarzenia oraz wykonać sporą ilość zdjęć.

W co zagramy na Turnieju LAN Party 6

Wybraliśmy naszym zdaniem tytuły, które powinny zadowolić wszystkich, z chęcią przyjmiemy też inne propozycje od samych uczestników.

lan_party_maj_2015

  • Xonotic
  • Counter Strike 1.6
  • Red Eclipse
  • Unreal Tournament
  • Quake 3
  • Soldat

Rejestracja

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa, poprzez wypełnienie formularza. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy będą aktywne do dnia 15.05.2015 do godziny 20:00. Po tym czasie roześlemy mailowo informacje do osób które się zakwalifikowały, oraz do osób które są na liście rezerwowej.

Przed przyjściem na spotkanie, prosimy o wcześniejsze zainstalowanie gier na swoich komputerach. Prosimy również w miarę mozliwości o przyniesienie własnych kabli ethernetowych.

Dołącz do wydarzenia

Jeżeli jesteś zainteresowany utrzymywaniem jednego z naszych serwerów gier, pomaganiem w ich rozwijaniu, daj znać!

7 Komentarze

Odpowiedz