Ubuntu 12.04 usunie domyślny dźwięk logowania do systemu

Ubuntu 12.04 usunie domyślny dźwięk logowania do systemu

przez -
8 2152
Canonical Ubuntu

W nadchodzącym systemie Ubuntu 12.04 zostanie usunięty domyślny dźwięk logowania do systemu. Wyłączenie zostanie dodane z łatką Jeremy Bicha, który po wielu testach stwierdził, że nie potrzebnie taka funkcjonalność wydłuża czas uruchamiania systemu. Oczywiście osoby lubiące dźwięk logowania do systemu, będą go mogły bez problemu przywrócić z panelu Aplikacji Startowych.

8 Komentarze

    • Swoją drogą to jest niezłe pytanie. Może użytkownicy Windowsa po wciśnięciu guzika szli na kawę i chcieli wiedzieć, czy już wracać, czy zrobić jeszcze kanapki? :)

      PS: Musiałem…

    • czyli jak system się już uruchomił to olewam kanapki i biegnę do kompa z samą herbatą, myślę że to dosyć dziwne a sam dźwięk miał chyba wprowadzać jakiś klimat jednak wszystko mijało się z celem

    • Kiedyś komputery uruchamiały się nawet ponad 5 minut, więc dźwięk podczas uruchamiania przydawał się. Teraz już nie jest potrzebny i całe szczęście, że w GNOME Shell go nie ma.

  1. Bardzo dobrze. Jak się zapomniało podpiąć słuchawki do laptopa to odpalanie Live CD dawało głośny koncert właśnie przez ten dźwięk…

Odpowiedz