Zaloguj się
X
 
Login:
Hasło:
  Zapamiętaj mnie
Rozmiar tekstu:

Upadek Mandrivy - wstrzymano ofertę kupna


Dodano: 1.02.2012    Autor: Michał Olber 
Komentarze: 6

MandrivaJak się okazuje, upadłość firmy to nie taka prosta sprawa. Kolejny raz oferta kupna została wstrzymana przez jednego z pomniejszych udziałowców. Jak twierdzi COO Jean-Manuel Croset, sytuacja finansowa jest o wiele lepsza, aniżeli oczekiwano. A to za sprawą otrzymania wsparcia od Paris Region Economic Development Agency. Pozwoli spółce znaleźć odpowiednie wyjście z problemów, do połowy lutego.

Paris Region Economic Development Agency to organizacja powołana do tworzenia i ochrony miejsc pracy, poprawy atrakcyjności gospodarczej oraz wsparcia obszarów dotkniętych zmianami gospodarczymi, w regionie paryskim. Niestety, nie ujawniono, w jaki sposób owa pomoc jest świadczona.

 • Sinnel

  Nawet jak nie zbankrutują, to i tak mogą stracić, bo nie zdziwiłbym się gdyby nagle użytkownicy zaczęli masowo uciekać z tej dystrybucji.

  • energizer

   Przez swoje działania tracą zaufanie użytkowników. Pewnie większość z nich przejdzie na Mageię lub inne dystrybucje.

 • Precjozum

  Mandriva 2011 to po prostu bardzo zła dystrybucja. Do tego stopnia, że nawet program isntalujący jest w niej skopany i bardzo wielu osobom nie udało się jej zainstalować. Nie dziwię się, że sponsorzy się wycofują. Poprzednia edycja – 2010 była za to świetna. Ale robili ją w większości ci ludzie którzy teraz stoją za Mageią.

  • http://paszczak000.jogger.pl/ Kamil Porembiński

   Już nie pamiętam bo to było bardzo dawno temu… ale najlepiej pracowało mi się na Mandrake 10.0 :)

  • mirej

   Bardzo sobie cenię 2010.2 świetna baza do dalszego rozwoju, drogą ewolucji a nie rewolucji jak MDV2011 która zawiera wiele dziwnych posunięć co za tym idzie błędów i niedoskonałości. Szkoda Mandrivy która wiele osiągnęła.

 • wlad

  A tak dobrze sie zapowiadala:). Tyle glupot co oni zrobili!!!Dziw bierze ze jeszcze istnieja.

 • Pingback: Mandriva pod rządami społeczności | OSWorld.pl()

Celem naszej działalności jest przekazywanie wiedzy dotyczącej systemów operacyjnych Linux. Prezentowane artykuły to bogate źródło informacji na temat dystrybucji systemów opartych na Ubuntu. Nasza uwaga koncentruje się między innymi na następujących kwestiach: Ubuntu, Linux Mint, Unity, CentOS, Red Hat oraz Raspberry Pi.
Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0