VectorLinux 6.0 RC1

VectorLinux 6.0 RC1

  przez -
  4 412
  VectorLinux
  Robert Lange poinformował o wydaniu dystrybucji VectorLinux 6.0 RC1. W tym wydaniu poprawiono wiele błędów jakie zostały zgłoszone przez użytkowników systemu. Poprawiony został graficzny instalator systemu. Poprawiono w nim wygląd oraz przepisano od nowa wiele funkcji.

  Plugin Flash został zaktualizowany do wersji 10. Aktualizacji uległy również takie aplikacje jak Firefox, Opera, Seamonkey, gFTP, Pidgin. System Vector Linux jest małą dystrybucją Linuksa, której celem jest zachowanie jak największej prostoty, przygotowany dla użytkowników domowych oraz biurowych.

  Wydanie to bazuje na jądrze 2.6.27.7 wraz z najnowszymi wersjami sterowników do kart WiFi. Domyślnym środowiskiem graficznym jest Xfce wraz z LXDE. W systemie znajdziemy również takie aplikacje jak Abiword, Gnumeric, Mplayer, Xine, K3b, VLC.

  Podobne artykuły

  VectorLinux

  przez -
  0 362
  VectorLinux

  przez -
  0 891
  VectorLinux

  przez -
  0 389
  • Kolejna dystrybucja! WOW!

   Byłoby super, jakbyście (prócz nowości w tej wersji) przedstawiali dla każdej z dystrybucji jej grupę docelową, specyfikę, filozofię, … cokolwiek, co pomogłoby zdecydować, czy jest to rzecz warta zainteresowania w konkretnym kontekście każdego użytkownika!

   Tomasz Bartczak

   Racjonalny Developer

  • Jak chcesz to opisz :) Zamieścimy to na portalu :)

  • Gdybym to ja takie rzeczy wiedział, to nie szukałbym ich na tym portalu :)

  • Gdybym takie rzeczy wiedział, to bym jer opisał ;-) Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie byś poszukał czegoś i spróbował opisać ;-)