VLC 0.9.2

VLC 0.9.2

  przez -
  3 305
  VLC
  Jest już dostępna finalna wersja VLC opatrzona numerem 0.9.2. Najbardziej istotną zmianą jest przebudowany interfejs graficzny odtwarzacza oraz poszczególnych menu. W tej odsłonie zwiększono także ilość filtrów wideo między innymi o obsługę kolejnych strumieni internetowych na przykład z Youtube czy Video Google.

  Kolejną istotną kwestią jest polepszona kontrola odtwarzania w trybie pełnoekranowym i ulepszony system aktualizacji programu, który jest teraz bardziej bezpieczny.

  Pełną listę zmian, film demonstrujący nowe VLC, oraz pliki do pobrania znajdziecie na stronie projektu.

  Podobne artykuły

  • Arhan

   "polepszona kontrola odtwarzania w trybie pełnoekranowym" – pięknie, pozostaje tylko problem z nie znikającymi napisami… czy "subtitles format rework with many new formats" oznacza, że i to zostało naprawione i VLC wygra u mnie z SMPlayerem? zapisane: trzeba to sprawdzić! ;)

  • SMPlayer to tylko front-end dla Mplayera. Jeśli chodzi o VLC to nigdy go nie lubiłem. Zdecydowanie lepiej wypada mplayer. Jedynym plusem VLC jest to, że posiada w sobie kodeki. Sprawdza się na Windowsie ;-)

  • Arhan

   Jasne, że SMPlayer to front-end MPlayera. Korzystają z tego też moja żona i córka, więc potrzebuję myszoobsługi na pełnym ekranie, której ułomność właśnie dlatego jest dla mnie brakiem w VLC ;)