WildFly – nowa nazwa dla JBoss Application Server

WildFly – nowa nazwa dla JBoss Application Server

przez -
6 2121
java logo

Red Hat oficjalnie rozdzielił serwer aplikacji JBoss od całej gamy produktów, opartej na tej marce. Przemianował jego nazwę na WildFly, a domenę JBoss.org przekazał w ręce społeczności. Sama nazwa JBoss pozostanie, jako oddzielna marka dla produktów middleware typu JBoss Enterprise Application Platform.

Pierwsza wersja nowego projektu – WildFly 8 jest planowana na maj 2013 roku i będzie posiadała szybką certyfikację Java EE 7.

 • o_O

  Przecinki…
  Przecież ludzie, którzy potrafią się ich czepiać w postach na forach, dostaną zawału widząc takie błędy w newsie… Dbajcie o czytelników…

  "Red Hat oficjalnie rozdzielił serwer aplikacji JBoss od całej gamy produktów opartej na tej marce. Przemianował go na WildFly, a domenę JBoss.org przekazał w ręce społeczności. Sama nazwa JBoss pozostanie jako oddzielna marka dla produktów middleware typu JBoss Enterprise Application Platform."

  Albo "przemianował go na" albo "zmienił jego nazwę na", nie można "przemianować na nazwę".

  • ali

   W dupie mam twoje przecinki. Treść jest ważna a nie brak kilku pikselków na ekranie.

  • @o_O

   ja też mam w dupie przecinki…
   …ludzie którzy nie mają pojęcia o rzeczy, nadrabiają czepialstwem o interpunkcje… -,-

  • Jemu chodzi o to, że za dużo tych przecinków. Interpunkcja jest zrobiona dobrze i według polskiej pisowni – gdzie są dwa czasowniki, stawiamy przecinek rozdzielający. Oczywiście staramy się, aby zdania spełniały wymogi poprawnej polszczyzny, ale nie każdy jest doskonały.

  • tomimaki

   No i jest za dużo przecinków.

 • copyme

  Akurat brak odpowiedniej interpunkcji ma znaczenie bo potrafi zmienić sens zdania. Sorry za offtop.