Wine 1.4.1

17 Komentarze

  • Owszem, ale Debian jest najlepszy ;) Poza obijaniem się jeśli chodzi o dostępność nowych wersji oprogramowania.

   Może czas spojrzeć przychylniejszym okiem na Ubuntu (z KDE)?

  • Warto potestować, ja sporo dystrybucji poużywałem zanim doszedłem do tej, która mi najbardziej odpowiada (mi odpowiada ale wcale nie mówię, że jest najlepsza, bo to zależy od tego jakie kryteria bierzemy pod uwagę). Czasami nie warto kierować się stereotypami, opiniami innych i samemu sięgnąć po np. openSUSE, PCLinuxOS, Mageię, Unity, Fedorę, Minta, *buntu, Sabayona, Archa – poużywać i przekonać się, który najlepiej się sprawdzi. Na Debianie świat się nie kończy a ponieważ to opensource więc mamy alternatywę :)

  • o_O jesteś monotematyczny. Praktycznie pod każdym newsem piszesz to samo. Jakaś trauma z dzieciństwa związana z Debianem?

  • Przydałby się:) Ostatnio odpalałem grę Syberia po Windowsem i nie chciała ruszyć. Wywalało komunikat, że mój poczciwy komputer Dell nie spełnia wymagań gry. No to odpaliłem Linuksa i zainstalowałem grę pod wine. Ustawiłem wszystkie opcje graficzne na full-cienie, tekstury itp. I cieszyłem się piękną grą pod systemem Linux.

  • Kiedyś było coś takiego, ale przestali wspierać, ze względu na słabe zainteresowanie. Użytkownicy windowsa chcący pograć w starsze tytuły kombinują z maszynami wirtualnymi.

 1. […] Andrew Wyatt ogłosił wydanie Fuduntu 2012.3, kwartalnej aktualizacji dystrybucji, która opiera się o system Fedora i jest dystrybucją typu ciągłego. Najnowsza wersja posiada jądro Linux 3.4.4, Chromium 19, Firefox 13.0.1, Thunderbird 13.0.1, Pidgin 2.10.4, LibreOffice 3.5.4, GCC 4.6.3, Anaconda 16, GRUB 2.0, GIMP 2.8, Wine 1.4.1. […]

Odpowiedz