Wine 1.5.3

Wine 1.5.3

przez -
4 381
Wine

Pojawiła się kolejna wersja rozwojowa Wine 1.5.3 – narzędzia do uruchamiania aplikacji napisanych dla systemów Windows, pod dystrybucjami Linuksa, BSD i Mac OS X. W najnowszej wersji znajdziemy wsparcie dla graphics bounds tracking, poprawki dla wbudowanego Internet Explorera, wsparcie dla wyświetlania kodu ARM w debuggerze Wine, różne udoskonalenia DirectMusic, lepsze wsparcie przestrzeni nazw w MSXML oraz poprawki innych błędów.

Podobne artykuły

 • Greg

  A co na to Debian?

  • o_O

   A Debian jak zwykle.

   W tak szanującej się dystrybucji jak Debian powinny być naraz dostępne do wyboru stabilne Wine 1.0, 1.2 i 1.4 oraz 1.5.x w 2 dni po wydaniu źródeł. Z możliwością współistniejących instalacji z użyciem debianowego systemu alternatyw.
   A jest kicha.

   No ale chyba nie ma po co wznawiać tej dyskusji.

 • Oskar

  Czy wy ludzie w końcu zrozumiecie, że Debian ma być przede wszystkim stabilny. Za nowościami to możecie sobie gonić do Ubuntu itp. Tyle, że tam nie zawsze wszystko działa bo ma masę błędów ze względu na te wszystkie nowości. A Debian idzie swoim tempem rozwoju i chwała mu za to. Podsumowując chcecie nowości to wybierzcie Ubuntu lub jego pochodne, chcecie stabilności, wybierzcie Debiana czy co tam sobie kurka wodna chcecie.

  • Kenji

   stare != stabilne.