Wiosenny Turniej Gier 2014 – data turnieju i wybrane gry

Wiosenny Turniej Gier 2014 – data turnieju i wybrane gry

przez -
3 1440
Tux Games

<Tux GamesKilkanaście dni temu uruchomiliśmy ankietę, w której gracze mieli wyrazić opinię, w jakie gry chcieliby zagrać podczas Wiosennego Turnieju Gier 2014. Do wyboru były następujące tytuły: Open Arena, Xonotic, Battle for Wesnoth, TeamFortress 2, DOTA 2, Red Eclipse, Stunt Rally, Left 4 Dead 2 oraz podanie własnego typu. W przypadku ostatniej opcji padało wiele gier darmowych, jak i tych płatnych, aczkolwiek bardzo rzadko mieliśmy powtórzenia się nazw.

OSWorld i PenguinGamers mają zaszczyt ogłosić, że Wiosenny Turniej Gier 2014 odbędzie się w dniach 9, 10 i 11 Maja 2014 roku. Godziny i szczegóły podamy w niedługim czasie, ponieważ chcemy odpowiednio się do niego przygotować, a jednocześnie dopasować w wasz wolny czas.

Oto tytuły, jakie będą brały udział:

Xonotic

xonotic
Planujemy różne tryby rozgrywek: każdy na każdego, drużynowe starcia i inne, w drodze głosowania przez samych graczy.

Battle for Wesnoth

Battle for Wesnoth
Szczegóły podamy wkrótce.

TeamFortress 2

team-fortress-2
Szczegóły podamy wkrótce.

DOTA 2

DOTA 2 - banner
Jako, że DOTA jest grą drużynową, na forum stworzyliśmy temat do zgłaszania się zespołów. Standardowa rozgrywka All Pick.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2
Na forum OSWorld oraz forum PenguinGamers utworzyliśmy tematy do zgłaszania się 4 osobowych drużyn, które będą brały udział. Rozgrywka zostanie przeprowadzona w trybie kontry i survivalu.

3 Komentarze

Odpowiedz