Wiosenny Turniej Gier 2014 – dni i godziny rozgrywek

Wiosenny Turniej Gier 2014 – dni i godziny rozgrywek

przez -
4 1566
Tux Games

OSWorld i PenguinGamers zapraszają serdecznie graczy na trzydniowy Wiosenny Turniej Gier 2014. W piątek zaplanowaliśmy rozgrywki w grze Battle for Wesnoth, które rozpoczną się o godzinie 16:00. W sobotę odbędą się potyczki graczy w Xonotic i TeamFortress, które startują o godzinie 16. Na niedzielę zostawiliśmy DOTA 2 i Left 4 Dead 2, które najpewniej rozpoczną się od godziny 12, z racji czasu jaki potrzeba na każdą potyczkę.

Prosimy także o pozostawienie opinii w komentarzach, czy takie godziny wam pasują.

Serwer głosowy
Cały czas, 24 godziny na dobę, również w trakcie trwania turnieju, czynny będzie serwer głosowy Mumble, umożliwiający komunikację głosową na tych samych zasadach, co Teamspeak. W razie problemów z instalacją, pomożemy Wam w komentarzach pod tym artykułem.

Piątek

Battle for Wesnoth

Battle for Wesnoth
Szczegóły podamy wkrótce.

Sobota

Xonotic

xonotic
Planujemy różne tryby rozgrywek: każdy na każdego, drużynowe starcia i inne, w drodze głosowania przez samych graczy.

TeamFortress 2

team-fortress-2
Rozgrywkę przeprowadzimy w standardowym trybie każdy na każdego, drużynowo oraz na życzenie graczy także w MVM. Postaramy się także w miły sposób urozmaicić starcia pomiędzy graczami.

Niedziela

DOTA 2

DOTA 2 - banner
Jako, że DOTA jest grą drużynową, na forum stworzyliśmy temat do zgłaszania się zespołów. Standardowa rozgrywka All Pick.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2
Na forum OSWorld oraz forum PenguinGamers utworzyliśmy tematy do zgłaszania się 4 osobowych drużyn, które będą brały udział. Rozgrywka zostanie przeprowadzona w trybie kontry i survivalu.