XCOM 2: Anarchy’s Children – pierwsze DLC wydane

XCOM 2: Anarchy’s Children – pierwsze DLC wydane

przez -
0 1936
XCOM 2

Studio Firaxis Games oficjalnie wydało pierwszy dodatek do gry XCOM 2Anarchy’s Children. XCOM 2 to kontynuacja XCOM: Enemy Unknown, wielokrotnie nagradzanej strategicznej gry roku 2012. DLC będzie zawierać ponad 100 nowych modyfikacji żołnierzy, w tym: fryzury, zbroje, maski, bronie i nie tylko. Zmiany będą dostępne od rangi sierżanta. Dodatek został wstępnie wyceniony na 4.99 dolarów, czyli po przeliczeniu na nasze pieniądze, będzie to około 22 złote. Warto zaznaczyć, że Anarchy’s Children wejdzie w skład przepustki sezonowej Reinforcement Pack (19,99 euro – około 86 zł).

Historia w XCOM 2 dzieje się w dwadzieścia lat od chwili, gdy światowi przywódcy zakończyli wojnę z obcymi, podpisując akt bezwarunkowej kapitulacji. Ostatnia linia ludzkiej obrony, czyli organizacja XCOM, został zdziesiątkowany i rozbity. Obcy władają całą Ziemią i snują straszliwe plany wobec ludzkości, a każdy kto się sprzeciwia nowemu porządkowi, zostaje natychmiast zlikwidowany.

Niedobitki XCOM są ciągle ścigane, ale starają się wskrzesić światowy ruch oporu, zdemaskować działania okupanta i raz na zawsze pozbyć się obcych. Tylko oni cieszą się odrobiną wolności.

Brak komentarzy

Odpowiedz