4developers_2016

3 kwietnia zapraszamy Was na najbardziej interdyscyplinarne wydarzenie w polskim kalendarzu IT! 4Developers to Festiwal Technologiczny, który oferuje wykłady i warsztaty w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Głównym celem wydarzenia jest tworzenie miejsca spotkań polskiej społeczności IT, sprzyjającego wymianie umiejętności i doświadczeń. Niemal 1500 programistów, studentów, managerów i rekruterów spotka się 3 kwietnia w Warszawie, by zdobywać wiedzę i nowe kontakty, a przy okazji świetnie się bawić! Festiwal to również doskonała okazja, by poznać doświadczonych ekspertów i innych pasjonatów świata IT.

4Developers porusza tematy związane z dziedzinami takimi jak: PHP, .NET, Python, Java, Ruby, Javascript, Gamedev, Architektury Aplikacji czy Soft Skill i Business Relations. Nad ostatecznym kształtem agendy czuwa Rada Programowa złożona z najlepszych polskich specjalistów. Wysoki poziom merytoryczny i duży zakres poziomów zaawansowania to gwarancja, że każdy znajdzie tu temat dla siebie.

Zgłoś swoją prezentacje

Dla tych, którzy chcieliby podzielić się wiedzą i przedstawić swoje pomysły, organizatorzy przygotowali Call for Papers, które potrwa do 5 lutego 2017. Może wśród czytelników znajdą się programiści Pythona? Tworzona jest ścieżka Pythonowa dzięki współpracy z Polish Python Users Group. Formularz zgłoszeniowy oraz najważniejsze informacje znajdziecie na stronie: 2017.4developers.org.pl/cfp/. Zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: 2017.4developers.org.pl

Brak komentarzy

Odpowiedz