Sesja Linuksowa

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej Sesji Linuksowej – w najbliższy weekend linuksiarze z całej Polski będą mogli ponownie spotkać się we Wrocławiu, aby razem dyskutować o najnowszych trendach w Linuksie i Open Source.

Sesja Linuksowa to organizowana co roku przez Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne konferencja, poświęcona systemowi GNU/Linux oraz idei Open Source, podczas której pasjonaci tej tematyki mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jak co roku, także tym razem spotykamy się w murach Politechniki Wrocławskiej, która jest współorganizatorem imprezy. Szósta edycja Sesji odbędzie się w budynku B-4 (kampus PWr, ul. Łukasiewicza 5), w sali 2.10. Tradycyjnie wstęp jest bezpłatny – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Patronat medialny nad tegoroczną Sesją objęło radio LUZ oraz telewizja STYK – serdecznie dziękujemy za współpracę!

Agendę oraz wszystkie potrzebne informacje znajdziesz, odwiedzając poszczególne podstrony. Natomiast już po zakończeniu Sesji, w dziale “materiały”, będzie można pobrać pełną dokumentację wykładów (filmy, zdjęcia, prezentacje) – wszystko w otwartych formatach. Także wiadomości o kolejnej, siódmej edycji konferencji będą ukazywały się na tej stronie internetowej.

Do zobaczenia na 6. Sesji Linuksowej!

Źródło: sesjalinuksowa.net.