Manifestacje przenoszą się na ulice, Kraków

[ACTA] Manifestacje przenoszą się na ulice, Kraków

przez -
13 1387
ACTA

Spacerując po Rynku Głównym w Krakowie spotkałem taką oto wesołą ekipę protestujących przeciwko ACTA. Nie wiem skąd oni są, ale chwała im za to co robią. Jak widać dzisiejsza młodzież to nie tylko siedzi przed komputerami, ale potrafi wyjść na ulicę i zaprotestować. Poza głośnym manifestowaniem protestu, rozdawali ulotki na temat ACTA oraz większej manifestacji.

Stop ACTA - Kraków

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 378

przez -
0 629

13 Komentarze

 1. Wszystko fajnie, ale ACTA i tak podpiszą. Zastanawia mnie czemu nie zrobili jakiegoś referendum. Przecież to jest DEMOKRATYCZNY KRAJ? Skoro my nie chcemy to czemu nas nie słuchają? PO przegina!

  • nie można dopisać żadnego aneksu ponieważ unia nie ma żadnej siedziby powołanej do dyplomacji w dziale ACTA. więc do wyboru mamy tylko podpisać albo odrzucić. – a Polski rząd (jak to juz niżej ująłem) to lizo-dupy.. nie liczą się z demokracją i słowem ludu tylko z tym, jak tu lepiej wypaść przed ogółem reszty państw.

 2. jestem na tym zdjęciu i jestem jednym z organizatorów "wyjścia z 4 ścian".
  jutro czeka nas poprawka jaką jest niestety informowanie ludzi CO TO W OGÓLE JEST ACTA. okazuje się że większość nie wie… słychać było też głosy: "środa, będziemy na pewno!" jednak prawdą jest, iż przeważała niewiedza w tym temacie. Polskie Lizo-dupy Unii europejskiej nie liczą się z naszym głosem. Szary Polak Głosu Nie Ma ! – tak przynajmniej myślą przedstawiciele naszego kraju. Nie ma co dywagować o demokracji… My postawimy na swoim czy tego inni chcą czy nie. Na razie demokratycznie… Ale czas zmieni nasze zachowanie, tak jak spada nasze zaufanie do przedstawicieli rządu.

  NIE dla A.C.T.A.
  jednostki tworzą grupę, grupa tworzy władzę !
  Decyzja w waszych rękach !
  środa, sukiennice – godzina 18:00

  BatOOn ; Bartek
  "Nie Dla Acta – Kraków" – ns Facebook'u.

Odpowiedz