AMG.class: AJAX w aplikacjach webowych na platformie J2EE

AMG.class: AJAX w aplikacjach webowych na platformie J2EE

przez -
8 853
Konferencje

16 kwietnia 2008r. zapraszamy na 1. w tym roku z cyklu warsztatów AMG.class: „AJAX w aplikacjach webowych na platformie J2EE”. Przyjdź i zobacz jak to się robi w praktyce!

 • Jeśli chcesz poznać techniki tworzenia nowoczesnego interfejsu użytkownika
 • Jeśli interesują cię nowinki ze świata webaplikacji
 • Jeśli chcesz poznać tajemniczo brzmiące: RIA, XHR, RPC, JS, JSON, DWR, GWT

Zasady uczestnictwa:

Wstęp jest bezpłatny dla studentów i absolwentów, którzy zarejestrują się poprzez wysłanie e-maila na adres: bkariery@p.lodz.pl lub w biurze Biura Karier Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 3a). W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, wydział, kierunek i rok studiów.

Termin: 16. 04.2008r. godzina 16.00 – 18.00

Miejsce: Wydział EEIiA PŁ, audytorium E-1

UWAGA: Konkurs!
Uczestnicy, którzy zarejestrują się i będą obecni na wszystkich warsztatach z cyklu AMG.class 2007/2008 otrzymają certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Politechnikę Łódzką i AMG.net S.A. Certyfikowani uczestnicy warsztatów wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, która jest iPod Nano.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: class@amg.net.pl

Firma AMG.net to jedna z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm sektora nowoczesnych technologii w Europie środkowo – wschodniej. Najwięksi dostawcy rozwiązań informatycznych chwalą sobie współpracę z nami, doceniając w szczególności nowatorskie podejście, kompetencje i zaangażowanie pracowników w prace nad wspólnymi projektami.

Co roku do naszego zespołu dołącza kilkudziesięciu nowych pracowników. Wśród nich jest duża grupa studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów łódzkich uczelni. Stąd szczególne zaangażowanie AMG.net we współpracę z uczelniami wyższymi i dostosowanie programu kształcenia do potrzeb rynku pracy, obejmujące:

 • uczestnictwo w pracach nad unowocześnianiem programu studiów
 • organizację cykli warsztatów technologicznych na uczelniach – AMG.CLASS
 • całoroczne Centrum Praktyk AMG.start umożliwiające studentom zdobycie doświadczenia zawodowego pod czujnym okiem specjalistów
 • inspirowanie tematów prac dyplomowych uczestników praktyk
 • obecność na Targach Pracy i w Informatorach dla studentów

8 Komentarze

 1. Nie przepuszczę takiej okazji, szczególnie że to AMG.Net . Mam nadzieję, że szefunie thecamels będzie obecny na spotkaniu tym :]

 2. Ciekawa inicjatywa.

  Mam tylko pytanie czy na w/w warsztaty może przyjśc osoba początkująca w programowaniu.

  Czy to już dla zaawansowanych userów :)

Odpowiedz