12 czerwca 2008 (czwartek) zapraszamy na trzeci z cyklu warsztatów AMG.class: „System rezerwacji lotów w 2 godziny – LIVE DEMO PROGRAMMING z użyciem technologii ESB i RuleEngines”. Jeśli:
- interesują Cię technologie internetowe oparte na otwartych standardach Java i OpenSource.
- chcesz poznać know – how stojący za dużymi projektami internetowymi.
- chcesz zobaczyć strategie tworzenia architektury i doboru narzędzi oraz zbudować z nami aplikację klasy Enterprise.
Zasady uczestnictwa:
Wstęp jest bezpłatny dla studentów i absolwentów, którzy zarejestrują się poprzez wysłanie e-maila na adres: bkariery@p.lodz.pl
lub w biurze Biura Karier Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 3a). W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, wydział, kierunek i rok studiów.
Termin: 12.06.2008 godzina 16.00 – 18.00
Miejsce: Wydział FTIMS PŁ, sala F3, w budynku LODEX, Łódź (ul. Wólczańska 215)
UWAGA: Konkurs!
Uczestnicy, którzy zarejestrują się i będą obecni na wszystkich warsztatach z cyklu AMG.class 2007/2008 otrzymają certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Politechnikę. Łódzką i AMG.net S.A. Certyfikowani uczestnicy warsztatów wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, która jest iPod Nano. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: class@amg.net.pl
.
ZAPRASZAMY na praktyczny warsztat technologiczny AMG.net!
Przyjdź i zobacz jak to się robi w PRAKTYCE!
Spotkania współorganizują AMG.net SA i Biuro Karier PŁ.
Już zarejestrowany :D Zatem do zobaczenia na spotkaniu :]
Może i ja przyjdę posłuchać ;-)
Ale czy jest to tylko dla Studentów PŁ??
Czy dla osób z zewnątrz też?
"Wstęp jest bezpłatny dla studentów i absolwentów, którzy zarejestrują się poprzez wysłanie e-maila na adres: bkariery@p.lodz.pl"
Nie jest nigdzie napisane, że tylko dla studentów PŁ ;-)