Ankieta dla użytkowników Kadu

Ankieta dla użytkowników Kadu

przez -
0 922
Kadu

Naszym celem jest uczynienie Kadu jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkowników i lepiej dopasowanym do ich potrzeb. Dlatego podjęliśmy współpracę z Kołem Nauk o Poznaniu i Komunikacji z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, mającą na celu przegląd użyteczności naszego komunikatora. W najbliższym czasie Kadu zostanie poddane szczegółowemu przeglądowi użyteczności, tak by w efekcie końcowym powstał produkt wygodniejszy i bardziej intuicyjny w użyciu dla każdego z Was.

Chcielibyśmy zadać Ci kilka pytań na temat tego kim jesteś, w jaki sposób używasz Kadu, co chciałbyś w nim zmienić, a także uzyskać informacje, które pomogą nam w optymalny sposób zaimplementować w Kadu obsługę wielu protokołów. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem Kadu, a mimo tego zainteresowała Cię ta ankieta dotycząca komunikatorów, także dla Ciebie mamy kilka pytań.

  • Ankieta dla użytkowników Kadu znajduje się tutaj.
  • Ankieta dla osób aktualnie nie używających Kadu znajduje się tutaj.

Wypełnienie naszej ankiety zajmie nie więcej niż 10 minut. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną opublikowane w formie zbiorczego raportu, dlatego nie obawiaj się udzielania szczerych odpowiedzi. Prosimy też o wyjątkowo intensywną promocję obu ankiet wśród wszystkich Waszych znajomych używających Kadu i innych komunikatorów, zależy nam na jak największej liczbie odpowiedzi.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ankietą i chęć pomocy Kadu! Zapraszamy do wypełnienia ankiety..

Źródło:

Brak komentarzy

Odpowiedz