Audycja na temat Otwardych Standardów w TOK FM

Audycja na temat Otwardych Standardów w TOK FM

przez -
5 730

W dniu 25 listopada odbyła się bardzo ciekawa audycja radiowa w ramach cotygodniowej godzinnej audycji „W sieci sieci” w Radiu TOK FM. W radiu mogliśmy wysłuchać żarliwej dyskusji pomiędzy prowadzącym Cezarym Łasiczką a Łukaszem Jachowiczem (honey) – założycielem serwisu 7thGuard.net.

Audycja dotyczyła Otwartych Standardów. Łukasza pytano o to czym są Otwarte Standardy, jakie one mają znaczenie dla obywateli.

Prowadzący zadawał bardzo trudne pytania, na które Łukasz odpowiadał bardzo rzeczowo i za każdym razem prezentował silne argumenty. W audycji poruszono temat Płatnika oraz Narodowego Archiwum Cyfrowego.

Całą audycję można przesłuchać na stronie tok.fm.

5 Komentarze

  1. Kilka dni temu na TVN Polonia widziałem program prowadzony przez Wildsteina o bezpieczeństwie w internecie. Ktoś to widział? Ma jakiś może namiar?

  2. Gdyby ktoś to gdzieś znalazł w jakimś innym formacie (64 bitowy vlc nie "gada" z binarnymi win32codecs…) to byłbym bardzo wdzięczny – mi się nie udaje.

    BTW Napisałem, że niepokoi mnie iż telewizja publiczna za swój target przyjęła klientów microsoftu. Proponuje to samo ;]
    http://v1.itvp.pl/sys/kontakt/i.tvp/

Odpowiedz