AzureDay Poland 2016 – konferencja i warsztaty IoT dla społeczności Azure

AzureDay Poland 2016 – konferencja i warsztaty IoT dla społeczności Azure

przez -
8 5559
AzureDay Poland 2016

Społeczność profesjonalistów, architektów, programistów i pasjonatów rozwiązań Microsoft Azure, zgromadzona w grupie Microsoft Azure User Group Poland wraz z Partnerami organizuje konferencję AzureDay Poland 2016. Wydarzenie będzie trwało cały dzień i będzie poświęcone rozwiązaniom Microsoft Azure. Na jednej scenie, aby dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, staną wszyscy czterej polscy specjaliści wyróżnieni przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft Azure – Andrzej Kaźmierczak, Łukasz Kałużny, Michał Smereczyński oraz Emil Wasilewski. Obok nich, swoje prelekcje wygłoszą m. in. tak znane postaci jakimi są Tomasz Kopacz, Łukasz Grala, Mirosław Burnejko czy Tomasz Wiśniewski.

Konferencja AzureDay Poland 2016 to także pierwsze w Polsce warsztaty poświęcone Internet of Things (IoT) w oparciu o platformę Microsoft Azure. Z tej wyjątkowej okazji skorzystać będzie mogło jedynie 12 osób, a warsztaty poprowadzi wspomniany już Tomasz Kopacz.

Konferencja toczyć się będzie w dwóch głównych ścieżkach IT Pro oraz Dev. W tym wyjątkowym wydarzeniu w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie uczestniczyć będzie mogło jedynie 50 programistów i 100 przedstawicieli specjalistów z dziedziny IT Pro.

Organizatorzy zapraszają administratorów, programistów, konsultantów, architektów, przedstawicieli kadry odpowiedzialnej za rozwój IT w przedsiębiorstwie oraz tych wszystkich, którzy chcą zaznajomić się z chmurą Microsoft. Tematyka konferencji obejmować będzie swym zakresem technologie Microsoft ale również Open Source. Usłyszeć będzie można o rozwiązaniach hybrydowych, bezpieczeństwie, procesach migracji do chmury a także środowiskach testowych czy Machine Learning.

To także niebywała okazja do porozmawiania twarzą w twarz ze specjalistami, którzy na co dzień projektują i wdrażają rozwiązania w oparciu o chmurę Microsoft Azure.

Dołącz do wydarzenia

AzureDay Poland 2016 jako jedna z nielicznych konferencji organizowanych przez społeczność, będzie konferencją płatną. Cena biletu wstępu na ścieżki Dev oraz IT Pro wynosić będzie 49,99zł netto, a w przypadku chęci uczestniczenia w warsztatach IoT, koszt uczestnictwa to 99zł netto. W ramach opłaty za bilet, uczestnik otrzyma pakiet powitalny, ciepły posiłek oraz przekąski w trakcie przerw między sesjami. Dodatkowo, w cenie biletu na warsztaty IoT uczestnicy otrzymają bon o wartości $200 do wykorzystania w Microsoft Azure.

8 Komentarze

  • Dokładnie. Ciekawe jacy idioci za to zapłacą. Chyba tylko sponsorowani przez unijne dopłaty albo inaczej wykradający nie swoje pieniądze z cudzej kieszeni do kieszeni korporacji.

  • Nie bądź takim ignorantem c uprzedzeniami, bo rynek IT Ciebie zweryfikuje i będzie płacz i zgrzytanie zębami. Windows Azure zyskuje co raz bardziej, a ze wszystkich graczy miał największy wzrost w 2015 vs 2014 . Kwota 100zł to pikuś w porównaniu do wiedzy jaką zdobędziesz, a jeszcze 200 dolków na Azure dostajesz.

  • Prędzej zweryfikuje firmę microsoft, co już się dzieje.
   Muszą płacić firmom hostingowym za parkowanie stron na IIS tylko po to, żeby podbić i tak żałosne statystyki tego serwerka www.
   *Każda* usługa i produkt microsoftu jest taki sam: bubel pchany do przodu marketingiem i głupotą użytkowników (w tym pseudo-informatyków z magicznymi certyfikatami i ich szefów, którzy zupełnie nie ogarniają, ale na marketing i certyfikaty dają się nabrać).

  • >Kwota 100zł to pikuś […] a jeszcze 200 dolków na Azure dostajesz.

   Za 100zł dostajesz 200 dolarów? Sami udowadniają, że ich kupsko Azure jest gówno warte. I jak tu potem za taką usługę z czystym sercem płacić wiedząc, że za każdym razem przepłaca się pewnie z dziesięciokrotnie w porównaniu z realną wartością?

   To promocja w stylu TicTaców, gdzie do paczki za 4zł dostajesz dodatkowo 5zł doładowania na telefon. Wniosek: normalnie przepłacasz za telefon pewnie coś około dziesięciokrotnie.

   Tak właśnie kończy się bycie leszczem i ślepa wiara w marketing. A powiedzieli, że tyle zyskasz…

 1. >Społeczność Azure
  Dobre. To taki marketingowy żart? Trochę za wcześnie na prima aprilis, ale skoro dla biznesu Święta zaczynają się w październiku, to może być.

Odpowiedz