Bezpłatna licencja Unigine dla twórców gier na Linuksa

Bezpłatna licencja Unigine dla twórców gier na Linuksa

przez -
1 1030
Unigine

Chciałbyś stworzyć grę na zaawansowanym silniku, ale nie masz pieniędzy na licencję. Teraz masz okazję wygrać licencję na silnik Unigine. Unigine Corp. organizuje konkurs którego celem jest wsparcie powstawania nowych gier na Linuksa.

Zasady konkursu:
W konkursie mogą wziąć udział zespoły, które spełnią poniższe kryteria

  1. Wydali grę 3D lub nad taką pracują
  2. Członkowie zespołu są doświadczeni w tworzeniu oprogramowania na Linuksa
  3. Są gotowi do stworzenia natywnej gry 3D na Linuksa

Zgłoszenia (z linkami do wydanych gier, informacjami o zespole oraz danymi kontaktowymi) należy wysyłać na adres licensing@unigine.com. Konkurs trwa do 10-tego grudnia.

Zwycięski zespół otrzyma bezpłatną binarną licencję dla jednego projektu na PC (Linux/Windows), pełny dostęp do pomocy technicznej i aktualizacji. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca mają zagwarantowane spore zniżki na licencję Unigine.

Idea
Używam Linuksa od ponad 10 lat i uważam, że jest on świetną platformą, ze stare rosnącym udziałem w rynku komputerów stacjonarnych. Dostrzegamy otwartość tego niszowego rynku, któremu brakuje zaawansowanych gier 3D z nowoczesną oprawą wizualną. Jesteśmy gotowi przyczynić się do wypełnienia tej luki oraz rozruszać tworzenie gier na Linuksa.

Od samego początku silnik Unigine wspiera Linuksa, nie wspominając o naszym CTO (Alexander Zaprjagaev) który również jest zaawansowanym programistą Linuksowym. Ponadto nasz wewnętrzny zespół pracuje obecnie nad wielo-platformową grą Oil Rush dostępną również na Linuksa. Wcześniej wydaliśmy kilka benchmarków (Heaven, Tropics, Sanctuary) na ten system.

Chcemy pomóc doświadczonym i sprawnym zespołom w tworzeniu gier na Linuksa, dostarczając im światowej klasy technologię całkowicie za darmo. Powiedział Denis Shergin, prezes Unigine Corp.

Źródło: tuxplay..

1 komentarz

Odpowiedz