BIWAK – Bitowy Intensywny Wysoce Atrakcyjny Kurs

BIWAK – Bitowy Intensywny Wysoce Atrakcyjny Kurs

przez -
0 982
Open Source

7 grudnia 2010 roku (wtorek) o godzinie 18:30 do sali 224 w pawilonie C-2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się BIWAK. Jest to nazwa cyklu otwartych wykładów prowadzonych przez studentów, dotyczących wszystkiego ciekawego, co dzieje się w informatyce. Rozmawiamy o mniej popularnych językach programowania i narzędziach przydatnych programiście. W roku akademickim 2010/2011 spotkania odbywają się co wtorek, o godzinie 18:30, w sali 224 budynku C2 Akademii Górniczo-Hutniczej. Za organizację BIWAKu odpowiedzialne jest Koło Naukowe BIT.

Wykład poświęcony zostanie zagadnieniom z zakresu technik prezentacji danych dla silników indeksowania zawartości www. Podczas pierwszej części słuchacze zostaną wprowadzeni do zagadnienia ‚dlaczego samo się to nie zrobi i warto poświęcić temu czas?’.

Drugim elementem będzie krótkie omówienie technik i poziomów prezentacji danych dla crawlerów internetowych. Następnie omówione zostanie przykładowe kompleksowe rozwiązanie (zrealizowane przez prelegenta) dla dużego systemu www.

Jeśli starczy czasu planowany jest szybki przegląd narzędzi i konsol wspomagających tworzenie i nadzorowanie omawianego procesu (wszystko na przykładach w ramach dostępnego czasu).

Więcej informacji na biwak-agh.blogspot.com.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 373

przez -
0 618

Brak komentarzy

Odpowiedz