Canonical oferuje wsparcie techniczne dla wersji Desktop swojego systemu

Canonical oferuje wsparcie techniczne dla wersji Desktop swojego systemu

przez -
0 360
Canonical

Jak wiemy Canonical oferuje wsparcie techniczne, w dość szerokim zakresie.  Do tej pory oferowany były treningi oraz wsparcie dla średnich i dużych firm dla wersji Ubuntu Serwer. Jednakże wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz małych firm, którzy do tej pory musieli korzystać z for internetowych, postanowili rozszerzyć ofertę, dodając do niej wsparcie dla wersji Ubuntu Desktop.

Dzięki takiemu zabiegowi, wiele firm poważnie się zastanowi podczas kupna sprzętu komputerowego, czy wybrać systemy z rodziny Windows, Apple Mac, czy może właśnie z rodziny Linux. Akurat w tym drugim przypadku nie tylko Canonical ma taką ofertę. Troszkę różniącą się posiada Novell, które to oferuje SLED.

Zatem, jakie pakiety zaoferowało nam Canonical:

Podstawowe Wsparcie Usługi Desktop

Wspiera instalację konfigurację oraz podstawową funkcjonalność. Canonical w tym zakresie pomaga ci używać Internet, tworzyć dokumenty, słuchać muzyki, oglądać wideo. Za roczne wsparcie  należy zapłacić 54.99 dolarów. Trzyletni plan będzie kosztować 140.22 dolary. Można to nazwać planem domowego użytkownika.

Zaawansowane Wsparcie Usługi Desktop

Pakiet ten jest dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy wcześniej mieli już kontakt z komputerem. Pomaga im migrować pliki,dokumenty i ustawienia pomiędzy systemami. Jeżeli ktoś chce bardziej zaawansowane ustawienia systemu, może zwrócić się z pomocą do doświadczonego zespołu Canonical w tej sprawie. Pakiet ten można nazwać Planem biznesowym  będzie on kosztował odpowiedni 114.98 dolarów za rok albo 293.23 za trzyletnie wsparcie.

Profesjonalne Wsparcie Usługi Desktop

Jest to najbardziej zaawansowany pakiet. Canonical oferuje tutaj pełne wsparcie w instalacji, które zawiera maszynę skonfigurowaną pod sieć korporacyjną i zintegrowanie z istniejącą strukturą IT. Dodatkowo zawarta jest pomoc w integracji pulpitu Linuksa z siecią Windows oraz wsparcie w wirtualizacji i gwarancja szybkiego dostępu do pomocy personelu. Roczny koszt takowego wsparcia wynosi 218.54 dolarów albo 558.42 za trzy lata.

Dokładne informacje na temat usług znajdziemy tutaj.

Zakupu dokonamy na stronie sklepu Canonical.