Click (2018) już 12 maja w Lublinie

Click (2018) już 12 maja w Lublinie

przez -
0 4263

Już w sobotę – 12 maja 2018 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się ogólnopolska multitechnologiczna konferencja 
Click (2018). Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do profesjonalistów branży IT, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii i narzędzi oraz innowacyjnego biznesu.Organizatorzy konferencji stawiają na wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych.

Można się bezpłatnie na konferencję na stronie: www.click.org.pl. 

Dla uczestników dostępne są 4 ścieżki Technologiczne: Java, Web, Mobile (Android / iOS) oraz Cloud / Machine Learning / AI.
 Podczas wydarzenia odbywają się również Targi Pracy i na których wystawiają się renomowanie firmy z branży. To wyjątkowa szansa na poznanie pracodawców z całej Polski.

Prelegenci i prelegentki, którzy wystąpią na konferencji to prawdziwi „Rockstars” w swoich dziedzinach informatyki, których rozpoznawalność zbudowana została o ogromną wiedzę ekspercką oraz wybitne zdolności do dzielenia się z nią z pracownikami IT w całej Polsce.

Na Click (2018) będzie można spotkać i wysłuchać wielu ciekawych prezentacji, lista prelegentów i prelegentek jest dostępna na stronie: https://click.org.pl/#prelegenci

Brak komentarzy

Odpowiedz