CodeWeek in STARTER #4 – każdy może nauczyć się programować

CodeWeek in STARTER #4 – każdy może nauczyć się programować

przez -
1 1711
CodeWeek In Starter

CodeWeek in STARTER to unikalna okazja na postawienie pierwszego kroku w świecie programowania bądź rozwinięcie posiadanych już zdolności. W dniach 14-22 października fani programowania i nowych technologii już po raz czwarty zgromadzą się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Odbędą się liczne warsztaty na temat Arduino, Javy czy rozszerzonej rzeczywistości. Kierowane one będą zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych programistów. Nie zabraknie także wydarzeń dla dzieci w wieku 10-15 lat, które będą miały okazję na wkroczenie do świata programowania.

Warsztaty dla najmłodszych odbędą się w ramach projektu kod.Starter(); który rozpoczął się w maju 2016 roku w STARTERZE. Dzięki tej inicjatywie dzieci, w tym przede wszystkim dziewczynki, biorą udział w bezpłatnych warsztatach, kształcących przyszłych programistów.

Zapisy do CodeWeek in STARTER rozpoczną się na początku września. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy będą dostępne na stronie: codeweek.inkubatorstarter.pl.

STARTER już po raz 4. zorganizuje tydzień programowania. W zeszłym roku Inkubator przygotował wydarzenia dla ponad 200 osób, zapewniając tym samym rzadką okazję na bezpłatne szkolenia z ekspertami. Jedynym z partnerów wydarzenia będzie Hackerspace Trójmiasto, które skupia największych technologicznych gigantów (m.in. Amazon, Intel, Microsoft czy IBM).

Harmonogram wydarzenia:

  • wrzesień 2016: rekrutacja
  • 14-21 października 2016: CodeWeek in STARTER

1 komentarz

Odpowiedz