CrossOver 12.5 z Wine 1.6 i nowym wyglądem graficznym pod Linuksem

CrossOver 12.5 z Wine 1.6 i nowym wyglądem graficznym pod Linuksem

przez -
2 784
CrossOver

Zespół CodeWeaver ogłosił wydanie CrossOver 12.5, aplikacji która pozwala uruchomiać oprogramowanie napisane dla Microsoft Windows pod systemami Linux i Mac OS X. Firma jest jednym z głównych sponsorów aplikacji. Dodano obsługę Wine 1.6, w tym technologia Sterownika Mac (Mac Driver), co udoskonaliło integrację ze środowiskiem OS X. Sterownik Mac ulepsza takie funkcje, jak: przeciągnij i upuść, przełączanie zakładek linii komend, Dock, integrację z paskiem menu (Menu Bar), przezroczystość okien i wiele więcej.

Na systemach Linux, CrossOver otrzymał zupełnie nowy interfejs graficznym. Lista aktywatorów dla zainstalowanych aplikacja jest teraz prezentowana w głównym oknie aplikacji. Powinno to pomóc w sytuacjach, kiedy integracja z pulpitem jest trudna do zrobienia.

Udoskonalono Microsoft Outlook, w tym naprawiona błąd z awarią podczas ponownego łączenia na laptopach z uśpieniem lub podczas zmiany sieci. Poprawiono stabilność całej aplikacji.

Udoskonalono wsparcie dla Quicken, Internet Explorer 7 oraz kompatybilność z pakietem Microsoft Office.

Zaktualizowano język chiński oraz kompatybilność z popularnymi chińskimi aplikacjami. Dodano chińskie tytuły do bazy danych, a cały CrossOver jest przetłumaczony na język chiński.

2 Komentarze

Odpowiedz