dBConf 2015 rozpoczyna gromadzenie propozycji prelekcji i warsztatów

dBConf 2015 rozpoczyna gromadzenie propozycji prelekcji i warsztatów

przez -
0 2485
dBConf

Organizatorzy dbConf rozpoczęli gromadzenie propozycji prelekcji i warsztatów na największą w Polsce konferencji dla specjalistów baz danych – dBConf 2015. Odbędzie się ona 23-25 października w hotelu Orle Gniazdo w Hucisku, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Organizatorami są zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG) we współpracy z wolontariuszami internetowymi, zainteresowanymi działaniem na rzecz konferencji.


Większy widok mapy

Jak zgłosić propozycję prelekcji lub warsztatu?

Należy zacząć od założenia konta w serwisie dbconf.pl lub się zalogować. Trzeba przejść do formularza http://www.dbconf.pl/agkarta i wypełnić wszystkie pola, włącznie z odnośnikiem do prezentacji. Nie musi to być finalna wersja, wystarczy ramowe omówienie całości. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 lipca. Wtedy też rozpocznie się głosowanie uczestników w sondzie agendowej.

W programie przewidywane są zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem spotkania jest integracja grup, stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych z różnymi środowiskami bazodanowymi oraz umożliwienie im nawiązania wzajemnych kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

dBConf 2014 -  Joanna Grzesista i Robert Partyka

dBConf ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Jest pierwszym i jak na razie jedynym spotkaniem w Polsce, integrującym różne środowiska specjalistów baz danych. Wszyscy prelegenci, którzy wygłoszą swój wykład będą mieli zwrócone koszty zakwaterowania.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

dBConf 2014 -  uczestnicy

Brak komentarzy

Odpowiedz