DevConf.cz 2014 to coroczna konferencja dla deweloperów JBoss i Linuksa, Administratorów i użytkowników społeczności Red Hata, Fedory i JBossa. Dostępnych było ponad 60 prelekcji z 3 różnymi ścieżkami tematycznymi. DevConf.cz 2014 odbyła się w dniach 7 – 9 luty, liczbą ponad 600 uczestników, na terenie Masaryk University – Faculty of Informatics.
























DevConf.cz 2014 – udostępniono nagrania wideo | OSWorld.pl http://t.co/KfOrn1T7nl via @OSWorldpl
Michał Olber liked this on Facebook.
Krzysztof Zubik liked this on Facebook.