Dni Technologii IT 2008

Dni Technologii IT 2008

przez -
5 491
Konferencje

Dni IT 2008 to dwudniowa, cykliczna konferencja poświęcona zagadnieniom z branży IT. Konferencja ma na celu propagowanie wiedzy na temat nowoczenych technologii oraz ich wpływu na codzienne życie człowieka. Konferencja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród studentów jak i specjalistów z różnych dziedzin informatyki.

Dni IT dają możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm informatycznych. W tym roku zjawią się przedstawiciele takich firm jak IBM, Oracle, AMD, Adobe, Borland, MSI i wiele innych.

Tegoroczne Dni IT będą odbywać się 22-23 kwietnia 2008 w Opolu. Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu organizatorzy planują transmisję online. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.dni-it.pl.

Jak w poprzednich edycjach organizacją konferencji zajmuje się Studenckie Koło Naukowe InFORMAT działające przy Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej. Wstęp na konferencję bezpłatny.

Zapraszamy na Dni-IT 2008!

5 Komentarze

 1. Sporo tego ostatnio jest w całej Polsce :) Oby do Łodzi zawitało coś takiego wkrótce. Wtedy wybiorę się na taką konferencję.

 2. No już dobrze Kamilu :) Tylko ja nie wiem, jak sie za to zabrać. A sporo jest z tym roboty. Pewnie z chęcią jakąś zorganizuję w przyszłości, bliskiej albo dalszej :]

 3. Witam :), zapraszamy do Opola na konferencję. Z Łodzi to nie jest aż tak daleko :).

  Co do organizacji:

  >> Tylko ja nie wiem, jak sie za to zabrać.

  Zawsze można współpracować. Jesteśmy otwarci na współpracę :), w tamtym roku udało nam sie zrealizować i w Opolu i na PJWSTK w Warszawie taką konferencję.

  Pozdrawiam

 4. Zawsze można współpracować. Jesteśmy otwarci na współpracę :)

  Pomyślę, pomyślę :] Współpraca zawsze mile widziana, jednakże jako nowicjusz w tym muszę porządnie rozeznać w tych sprawach.

Odpowiedz