Dodatki do Company of Heroes 2: The British Forces i Ardennes Assault...

Dodatki do Company of Heroes 2: The British Forces i Ardennes Assault dostępne na systemy Linux/SteamOS

przez -
0 1839
Company of Heroes 2

Feral Interactive przygotowało pełne wersje dodatków do Company of Heroes 2: The British Forces i Ardennes Assault na systemy Linux i SteamOS. Seria Company of Heroes 2 to druga odsłona strategii czasu rzeczywistego, rozgrywających się w realiach II wojny światowej. Fabuła gry skupia się na walce Armii Czerwonej froncie wschodnim i rozpoczyna się operacją Barbarossa wiosną 1941 roku, a kończy zdobyciem Berlina w 1945 roku.

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach to samodzielny dodatek dla jednego gracza, w którym poprowadzisz do walki wojska amerykańskie w 18 scenariuszach. Żeby uzyskać dostęp do sił USA także w grze wieloosobowej, należy zakupić je osobno albo w ramach Armii Frontu Zachodniego.

Company of Heroes 2: The British Forces to nowa samodzielna odsłona uznanej serii RTS-ów poświęconych II wojnie światowej, przeznaczona do gry wieloosobowej. Jest to idealne wprowadzenie do prężnej społeczności Company of Heroes 2. Kupując The British Forces, gracze, którzy jeszcze nie nabyli żadnego produktu z serii COH2, mogą uzyskać dostęp do wszystkich map Company of Heroes 2 poprzez automatyczne dopasowanie. Będą też mogli podjąć zmagania z resztą dostępnych frakcji w grze wieloosobowej lub w potyczkach z SI.

Brak komentarzy

Odpowiedz