DOTA 2 Balance of Power, czyli nowy bohater i sporo zmian w...

DOTA 2 Balance of Power, czyli nowy bohater i sporo zmian w grze

przez -
2 2258
DOTA 2 - slider

Valve ogłosiło wydanie aktualizacji Balance of Power dla gry DOTA 2. Dodano nowego bohatera – Arc Warden. Zmieniono także mapę, a pełna lista przeróbek została udostępniona na stronie. Dodano nową runę – Arcane Rune, która dodaje 30% zmniejszenie obrażeń magicznych przez 50 sekund, a także zmniejsza o 50% zużycie many. Dodano 4 nowe przedmioty: Faerie Fire, Iron Talon, Aether Lens i Dragon Lance. W trybie Kapitanów zagościli trzej nowi bohaterowie: Earth Spirit, Oracle i Terrorblade.

Warto zaznaczyć, że pięciu bohaterom zmieniono umiejętności, a reszcie lekko przeskalowano obecne. Udostępniono także nowe szaty dla Zeusa, które zmieniają jego wygląd, sposób poruszania się, ataki, efekty teleportacji i wiele więcej.

Wprowadzono pustynny teren oraz paczkę z muzyką dla osób posiadających The International 2015 Compendium. Zmodyfikowano lekko interfejs oraz dodano statystyki bohatera w profilu. Dodano łatwy dostęp do zbrojowni oraz sklep.

2 Komentarze

  1. Grafika niezła, ale rozgrywka wypada blado w porównaniu z League of Legends. Nadaje się do popykania, ale zastosowania jako poważna gra strategiczna nie ma za grosz.

  2. Twoich słów jakoś nie potwierdzają miliony osób grając, a także samo valve, które na finał wykłada 2 mln za zwycięstwo. Tak zastosowania jako poważna gra strategiczna nie ma za grosz, bo ma za miliony.

Odpowiedz