Druga edycja Programistok nadchodzi, czyli spotkanie wielu technologii IT

Druga edycja Programistok nadchodzi, czyli spotkanie wielu technologii IT

przez -
0 2085
Programistok

Programistok to niepowtarzalna konferencja, która odbędzie się 1 października 2016 roku na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Spotkanie jest skierowane dla programistów czterech języków programowania: C#, Ruby, Python oraz JavaScript. Czyli każdy znajdzie temat odpowiedni dla swoich kwalifikacji. Organizatorami konferencji Programistok są różne grupy entuzjastów języków programowania. Od społeczności dla społeczności. Kiedyś różnorodność tego miasta określały liczne narodowości, dzisiaj to mieszanka wielu technologii.

Grupy organizacyjne konferencji składają się z:

#bstoknet – Białostocka grupa .NET to jedna z prężniej rozwijających się grup w tym kraju. Rozwijają swoją pasję w tym języku co jest bardzo dobre, również dla osób, które zaczynają przygodę z tym językiem.

#brug– grupa programistów specjalizująca się w języku Ruby, często organizują spotkania swojej społeczności.

#pystok– Białostocka grupa związana z językiem Python, bardzo im zależy aby język, którego są entuzjastami jak najbardziej stał się popularny.

#bstokjs– grupa związana z JavaScript. Chcecie usłyszeć nowości na temat js? Nauczyć się czegoś niepowtarzalnego? Już wiedzie do kogo możecie się zwrócić.

#mobile– Mobile Białystok to grupa ludzi, starających się robić ciekawe rzeczy związane ze smartfonami, tabletami i wszystkimi innymi programowalnymi urządzeniami przenośnymi. Planujemy appki, pracujemy nad UI/UX, zagłębiamy się w design, programujemy i dbamy o ich zrost w sklepach. Jeśli chcesz nam pomóc – odezwij się śmiało, jesteśmy przyklejeni do naszych komórek 24/7!

#bialqa-BiałQA to ludzie, którzy chcą pogłębiać wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności na polu związanym z szeroko pojętym terminem “jakości systemów informatycznych”. Duży nacisk kładziemy przede wszystkim na wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami naszych spotkań. Naszym celem jest pogłębienie kontaktów oraz wzajemna integracja białostockiego środowiska testerskiego.

#datascience– Data Science Białystok to spotkania poświęcone tematyce w zakresie analiz, machine learning, modelowania statystycznego, open data i ich wizualizacji.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia oraz na fanpage-u Facebook.

Brak komentarzy

Odpowiedz