Druga konferencja w ramach projektu Spinacz

Druga konferencja w ramach projektu Spinacz

przez -
0 580
Spinacz

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania w partnerstwie z Kołem Naukowym Katedry Sterowania i Inżynierii Systemów Politechniki Poznańskiej oraz Poznańskim Centrum Superkomputerowo Sieciowym w ramach projektu „Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – Platforma współpracy – SPINACZ” organizuje konferencję: “Współpraca sektora biznesu i sektora B+R w zakresie innowacyjnego wolnego i otwartego oprogramowania-szanse i możliwości”.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 16.12.2011 na Politechnice Poznańskiej, ul. Piotrowo 2, w godzinach od 9.30- 15.00.

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału wszystkich, szczególnie studentów i pracowników naukowych, zainteresowanych tematem wdrożeń rozwiązań Open Source w biznesie, problemami współpracy środowisk akademickich z biznesem w zakresie wykorzystania i wdrażania naukowego polskiego dorobku informatycznego, a także roli innowacji wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce.

Konferencja połączona została z imprezą targową, na której moją szansę zaistnieć koła naukowe, uczelnie oraz firmy wykorzystujące w swojej działalności Open Source. Zapraszamy też indywidualnych twórców, którzy mają szansę pokazać się ze swoim dorobkiem, pomysłami. Firmy/instytucje mogą zgłaszać się na to wydarzenie drogą mailową na adres info@spinacz.edu.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z Agendą konferencji tutaj oraz do zgłaszania się poprzez formularz dostępny pod linkiem: www.spinacz.edu.pl/events/signup/.