Epidemic GNU/Linux 3.2 Beta 2

0
783
System operacyjny, systemy operacyjne
System operacyjny, systemy operacyjne

Zespół odpowiedzialny za rozwój systemu systemu Epidemic GNU/Linux ogłosił wydanie drugiej bety wersji 3.2. Dystrybucja pochodzi z Brazylii i jest przeznaczona desktop. Opiera się o system Debian, a głównym środowiskiem graficznym jest KDE. Oprócz naprawienia błędów, autorzy dodali sporo nowych funkcji: moduł ePendrive z Systemsettings zawiera opcję, która pyta użytkownika, gdzie zapisać zmiany podczas sesji modułu live; nowy wygląd strony dla informacji eAsy Channel, napisany w XHTML; przeprojektowano eSpołecznościowy interfejs użytkownika, który zawiera od teraz system rang, bazujący na współpracy pomiędzy członkami; ulepszone wsparcie dla własnościowych sterowników kart ATI i Nvidia; pulpit LXDE, po raz pierwszy uwzględniony w beta 1, zawiera wiele udoskonaleń dla lepszej integracji z dystrybucją; kolejne prośby użytkowników zaskutkowały dodaniem  Synaptica i Gdebi-KDE.

Poprzedni artykułBanshee 1.8
Następny artykułGnumeric 1.10.11 aka „TBD”
Michał Olber
Interesuję się głównie sprzętem i działaniem jego pod systemami GNU/Linux. Testuję różne dystrybucje i robię recenzje. Interesuję się działaniem sprzętu pod Linuksem, dzięki czemu wiem, jaki zestaw komputerowy wybierać :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj