Exchange Killer za darmo dla edukacji?

Exchange Killer za darmo dla edukacji?

przez -
0 556
Oprogramowanie

Poznań, 12 maja 2009 r. Amazis.net sp.  z o. o. – dystrybutor i regionalne centrum wsparcia rozwiązań Scalix, uruchomił specjalny program dla placówek oświatowych pod nazwą “Efektywna komunikacja i praca grupowa w Edukacji”.

W ramach programu wszystkie szkoły i uczelnie wyższe otrzymają roczną subskrypcję na zadeklarowaną ilość kont pocztowych rozwiązania Scalix Enterrpsie Server bez wnoszenia opłat za skrzynkę pocztową. Formularz rejestracyjny do programu znajduje się na stronie scalix.pl.

Scalix to uznana i ceniona  na całym świecie  alternatywa dla rozwiązania MS Exchnage. System był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany zyskując miano: Exchange Killer (Bossie Award 2008, 2007). Więcej informacji znajduje się na stronie:

  1. z recenzjami Scaliksa
  2. z nagrodami uzyskanymi przez Scalix

Dzięki wsparciu dla dowolnego klienta pocztowego – włączając w to MS Office Outlook z natywną obsługą protokółu MAPI – prezentuje się jako niezwykle elastyczna architektura, którą można zastosować w dowolnym środowisku. Transparentność wymiany danych  pomiędzy systemem Scalix i Exchange (obsługa TNEF) pozwala na zastosowanie produktu w miejsce lub jako rozszerzenie obecnej architektury pocztowej bazującej na rozwiązaniu firmy Microsoft.

Specjalna oferta dla edukacji

Obecna oferta specjalna dla polskiej edukacji została przygotowana z myślą o wsparciu rozwoju możliwości dydaktycznych,  dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w procesie edukacji informatycznej młodych pokoleń Polaków. Więcej na na temat korzyści i dla użytkowników Scaliksa znajduje się na stronie www.scalix.pl/edu

Rejestracja w programie

Formularz rejestracyjny do programu znajduje się na stronie scalix.pl.

O Scalix

Scalix to rozbudowana platforma komunikacyjna zbudowana w oparciu o rozwiązanie HP Open Mail.  Obejmuje rozwiązania w zakresie poczty elektronicznej i pracy grupowej. Ten doskonały system pocztowy używany jest przez setki najbardziej znanych firm i instytucji na świecie.
Firma została założona w czerwcu 2002 roku przez pioniera w dziedzinie rozwiązań komunikacji i pracy grupowej Julie Hanna Farris. Scalix zatrudnia ekspertów, którzy pomagali przy projektowaniu systemów pracy grupowej wydanych przez IBM, Lotus Development, cc:Mail, Netscape, Hewlett-Packard oraz Microsoft.

Scalix jest jednym z wiodących producentów rozwiązań pracy grupowej, który zainwestował w rozwój technologii ponad 150 mln dolarów.
 

O Amazis.net

Amazis.net sp. z o. o. zajmuje się dostarczaniem, rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych obejmujących rozwiązania w obszarze komunikacji, pracy grupowej oraz infrastruktury sieciowej. Swoją ofertę  kieruje głównie do firm oraz  jednostek administracji publicznej. Obejmuje ona rozwiązania własnego autorstwa (XtremeOS) oraz producentów takich jak Mandriva, Scalix, O3Spaces, Axigen i Xandros. W ramach współpracy z partnerami technologicznymi Amazis.net sp. z o. o. przygotowuje polskie wersje produktów i wdraża je na rynek w pakiecie z usługami doradczymi w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych oraz usługami wsparcia technicznego.

Źródło: Informacja prasowa firmy Amazis.net sp. z o. o.