Festiwal Cyfryzacji jest dla wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w cyfrowym świecie. Cyfryzacja to więcej niż technologia. To przede wszystkim ludzie, a jej rozwój sprzyja integracji społecznej i podnoszeniu jakości naszego życia. Dzięki niej konsumenci mogą korzystać z szybszych i bardziej efektywnych usług, firmy usprawniają modele biznesowe, a miasta zamieniają się w smart city. Każdy niezależnie od wieku i pochodzenia, powinien mieć możliwość korzystania z najnowszych cyfrowych rozwiązań. Tą misją od początku kierują się organizatorzy wydarzeń realizowanych w ramach Festiwalu Cyfryzacji.

Warunkiem budowy cyfrowego społeczeństwa jest odpowiednia edukacja, a najlepszym sposobem do jej rozwoju są wspólnie podejmowane festiwalowe inicjatywy.

Na 10 dni Polska po raz drugi zamieni się w cyfrową stolicę Europy. To okazja do przełamania strachu przed nowymi technologiami takimi jak 5G i poznania wiodących trendów. Możliwość darmowego zdobywania przydatnych umiejętności i skorzystania z mocy internetowych zniżek.
Powodów, dla których powinieneś do nas dołączyć jest wiele!

Noc Innowacji

To prawdziwa okazja dla wszystkich, którzy z bliska chcą zobaczyć
najnowocześniejsze centra badawczo-rozwojowe w Polsce oraz poznać miejsca, w których królują wyjątkowe na skalę światową rozwiązania technologiczne.

Cyfrowe Zniżki

Dzięki partnerom w trakcie Festiwalu Cyfryzacji możecie liczyć na moc wyjątkowych okazji. Przez dziesięć dni każdy może skorzystać przygotowanych promocji i rabatów na zakupy online sięgających nawet 50 procent

Digital Shapers

Po raz kolejny poznamy laureatów Listy Digital Shapers – to wyjątkowe zestawienie wizjonerów, którzy swoimi działaniami nieustannie zwiększają innowacyjność Polski i szerzą cyfrową wiedzę.


Cyfrowy Bohater


Dzięki akcji charytatywnej organizowanej w trakcie festiwalu każdy może pomóc sfinansować zakup nowoczesnego sprzętu i profesjonalnych szkoleń dla najbardziej potrzebujących osób.


Digital Summit


To platforma współpracy i wymiany poglądów między przedstawicielami firm, światem nauki, politykami oraz liderami opinii. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany druga edycja raportu „Technologia w służbie społeczeństwu. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?”.

Brak komentarzy

Odpowiedz