FileZilla Client 3.5.0

FileZilla Client 3.5.0

przez -
0 562

Wydano kolejną wersję FileZilla – darmowego klienta FTP, dystrybuowanego na zasadach Open Source. Obsługuje protokoły FTP, FTPS i SFTP, współpracuje z protokołem IPv6 i serwerami proxy. Cechuje go łatwość obsługi, a także dostępność wielu wersji językowych. Za jego pomocą bez problemu można ściągać pliki o wielkości ponad 4GB, a także zatrzymywać i następnie kontynuować pobieranie.

W nowej wersji poprawiono błędy z paskiem postępu, awarią podczas zamykania się aplikacji oraz problemy z polami do logowania, podczas przesyłania danych. Sporo innych błędów dotyczyło systemu Windows.

Nowością w tej wersji jest dodanie eksperymentalnego ustawienia w celu sprawdzenia wersji pliku po pobraniu z serwerów VMS. Wystarczy zmienić parametr na „1” przy opcji Strip VMS revisions w pliku FileZilla.xml w celu uruchomienia. Prócz tego kolejka transferu jest teraz przechowywana w bazie danych SQLite, dzięki czemu uzyskano wysoką wydajność i diametralnie zmniejszono zużycie pamięci podczas ładowania/zapisywania kolejki. Dodatkowo ulepszono ogólną wydajność kolejkowania i zużycia pamięci. Binarki dla dystrybucji Linuksa są od teraz kompilowane na Debianie Squeeze.

Brak komentarzy

Odpowiedz