First Wonder na Kickstarterze – duchowy spadkobierca MDK i Giants: Citizen Kabuto

First Wonder na Kickstarterze – duchowy spadkobierca MDK i Giants: Citizen Kabuto

przez -
0 1374
First Wonder

Studio Rogue Rocket Games uruchomiło kilka dni temu kampanię na Kickstarterze z grą First Wonder. Ma to być duchowy spadkobierca takich tytułów, jak MDK, czy Giants: Citizen Kabuto. Gra powstanie na silniku Unreal Engine 4, a odpowiedzialni za nią będą m.in. Nick Bruty (Earthworm Jim i MDK) i Rich Sun (Escape From Monkey Island, Star Wars: Republic Commando, Infected, Afterburner: Black Falcon). Aktualnie uzbierano niecałe 10% kwoty z zakładanych 500 000 dolarów, co dla nas jest zbyt wygórowaną ceną z tytuł. I przez to twórcom może nie udać się zebrać pełnej sumy.

Akcja First Wonder dzieje się na planecie Majorca, gdzie korporacja chce zbudować luksusowy kurort. Przez przypadek niestety robotnicy budzą uśpionego giganta imieniem Monstro, którego jedynym celem staje się dokonanie dzieła zniszczenia i wypełnienie słów starożytnej przepowiedni. Zatrudnieni zostają Cargonauts, wyposażenie w odrzutowe plecaki, którzy mają za zadanie walczyć z potworem.

Studio First Wonder przygotowało dla nas szereg atrakcji, m.in. tryb wieloosobowy w którym możemy wcielić się w rolę giganta i powalczyć przeciwko grupie Cargonatów. Każda z frakcji posiada swoje unikalne zdolności, które będzie można wykorzystać w walce.

Brak komentarzy

Odpowiedz