Fre3make – forum twórców domowej elektroniki i fabrykacji

Fre3make – forum twórców domowej elektroniki i fabrykacji

przez -
7 737
FRE3MAKE

Już niedługo będzie można wziąć udział w wyjątkowej imprezie pokroju Raspberry Pi Jam czy Arduino Day, bo 25 października w Gdyni odbędzie się jedyna tego typu impreza Fre3make, na której będzie można zobaczyć wiele niezwykłych urządzeń, robotów i innych ciekawych elektronicznych projektów. Jeśli tworzysz lub używasz drukarki 3D, obrabiarek CNC, budujesz elektronikę z wykorzystaniem platform Raspberry Pi, Arduino, AVR i innych podobnych lub po prostu interesujesz się tematyką to forum jest dla Ciebie!

W dniu 25 października 2014 r. w nowych prototypowniach PPNT odbędzie się spotkanie integrujące społeczność użytkowników elektroniki, robotyki, fabrykacji i entuzjastów nowych technologii.

Forum jest połączeniem trzech znanych na świecie typów spotkań tj. Raspberry Jam, Arduino Day oraz Dni druku 3D. Dla twórców chcących pochwalić się swoimi projektami przygotowane będą stanowiska, na których będzie można bezpiecznie przedstawić drukarkę, frezarkę, robota lub jakiekolwiek inne układy elektroniczne. To wydarzenie jest świetną okazja dla osób planujących rozpoczęcie przygody z elektroniką w duchu Open Hardware, by zdobyć wiedzę i kontakty z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.

W trakcie imprezy odbędą się konkursy dające możliwość obserwacji możliwości wystawianych urządzeń. Podczas forum odbędą się prelekcje dotyczące zagadnień związanych z jego tematyką. Dlatego jeśli tworzysz lub używasz drukarki 3D, obrabiarek CNC, budujesz elektronikę z wykorzystaniem platform Raspberry Pi, Arduino, AVR lub innych podobnych to forum jest dla Ciebie!

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swojego projektu, mogą zgłosić go wysyłając maila na adres: kontakt@fre3make.pl, w treści wpisując krótki opis projektu oraz zdjęcie(a) lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej forum. Spotkanie zaplanowane jest od godz. 9.00 do 17.00. Szczegółowy plan można śledzić na stronie www forum. Więcej informacji o forum znajduje się na naszej stronie fre3make.pl

Portal Picoboard.pl objął patronat nad tą imprezą.

7 Komentarze

Odpowiedz