Goat Simulator w wersji beta na Linuksa

Goat Simulator w wersji beta na Linuksa

przez -
12 692
Goat Simulator

Goat Simulator, czyli Symulator Kozy to produkcja szwedzkiego studia gier Coffee Stain. Kilka miesięcy temu twórcy opublikowali w internecie pierwsze filmiki ze złośliwą kozą w roli głównej. W ciągu 24 godzin zobaczyło go ponad 200 000 osób, a wszystkie kanały społecznościowe zawrzały. Nikt się nie spodziewał, że ich drugoplanowy projekt sprawdzenia możliwości silnika Unreal Engine 3 oraz parodii kilku gier, przemieni się w pełnowartościowy produkt, bijący rekordy popularności. Od kilku dni użytkownicy Linuksa i platformy Steam, mogą cieszyć się wersją beta na swoje systemy.

Autorzy zastrzegają, że mogą wystąpić w niej drobne błędy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oderwać się od terminali i zasmakować życia kozy. Przygotowaniem natywnego portu zajął się Ryan C. Gordon, człowiek który większość swojej kariery zawodowej spędził na przenoszeniu komercyjnych hitów z Windows na Mac i Linuksy. W jego portfolio znajdziemy między innymi wydany w 1999 roku na Linuksa Quake III Arena czy przeportowane niedawno Super Meat Boy, Killing Floor, Dear Esther.

 • Roomcays

  Pomysł na grę w dechę!

 • Z tego co widze to takze zajmuje sie przeniesieniem Sanctum 2 na Linuksa :)

 • niko

  Ludzie co wy polecacie, komu? Nie lepiej na żywo robić to co wyrabiają tą kozą. Daj tę “grę” człowieku swojemu dziecku niech się “uczy” i “bawi” w przyszłości może Cię nie zabije jak będziesz grzeczny. – “Pomysł na grę w dechę” Dorosłemu też :(

  • Pa

   Po Doomach, Duke’ach, Quake’ach GTA etc. to według Twojej teorii, trup wśród rodziców powinien się ścielić gęsto.

 • suore

  Koza koza kozaaa
  https://mega.co.nz/#F!gUR2RQBL!E0j3WFn-uaomXU1eZzIaDg

  Coś powyżej jest niewiadomo co, jd napewno przyda się la la la la la la.. :>