GUADEC 2013 – miejsce i program konferencji GNOME

GUADEC 2013 – miejsce i program konferencji GNOME

przez -
11 1191
GNOME

Ogłoszono tegoroczne wykłady europejskiej konferencji GUADEC 2013, która skupia w jednym miejscu hakerów społeczności GNOME. Główne wykłady dotyczące obecnego i przyszłego kształtu środowiska będą odbywały się w dniach 1 – 4 sierpnia, natomiast 5 – 8 sierpnia będzie należał do hakerów i nieformalnych grup. W tym roku miejscem konferencji wybrano Brno w Republice Czeskiej na Faculty of Information Technology of The Brno University of Technology.

11 Komentarze

 1. Chętnie bym posłuchał co mają do powiedzenia – Mam nadzieje, że mają jakiś plan co zrobić z Gnome 3, które w obecnym kształcie mnie nie przekonuje.

  • Może niech zaczną od porzucenia tego gniota GTK i przeportują Gnome3 na Qt.

   Potem powinni posłuchać użytkowników, którzy nie chcą ich zidiociałych rozwiązań, tylko porządnego desktopu.

   Wreszcie mogliby przestać usuwać opcje ze środowiska traktując użytkowników jak imbecyli, którzy "się pogubią". Opcje umieszcza się inteligentnie jak w KDE, tak, żeby nie przeszkadzały, a nie usuwa zupełnie.

   A na koniec mogliby popełnić zbiorowe samobójstwo, ponieważ przy ich zapatrzeniu w siebie żadne z powyższych nie jest możliwe…

  • QT jest brzydkie i muli od kiedy pamiętam, nawet jak mi zależało na jakiejś aplikacji, to zawsze prędzej niż później wylatywała.

  • No… to pokazałeś ile masz do powiedzenia w tym temacie. Teraz możesz już zapaść się pod ziemię.

  • Troche sie z tobą zgadzam. Ale gtk niech nie porzucają. Wg mnie jest dobre i szybkie. Powinni zrobić taki panel sterowania jak w KDE.

Odpowiedz