Hackaton Łódź #1 czeka na chętnych

Hackaton Łódź #1 czeka na chętnych

przez -
14 420
Hackaton Łódź

Hackaton Łódź #1 to wydarzenie, które ma pobudzić łódzkich informatyków do kreatywnego działania nie tylko w codziennym życiu zawodowym, lecz także w społeczności IT. Celem imprezy będzie stworzenie działającej aplikacji, którą drużyna zaprezentuje przed pozostałymi uczestnikami następnego dnia rano. Tematem realizowanych projektów w czasie hackatonu będą gry miejskie. Czas przeznaczony na prezentacje to maksymalnie 10 minut.

Gra miejska to wspaniałe połączenie zabawy i ruchu na świeżym powietrzu dające jednocześnie możliwość poznania miasta, jego zabytków, topografii i historii. Dzięki powszechnemu dostępowi do GPSów, Map, Internetu i Bluetooth można stworzyć naprawdę oryginalne pomysł na fabułę gry miejskiej oraz wzajemną współpracę graczy.

Hackaton Łódź #1 odbędzie się w dniach 29.11 godz. 15:0030.11 godz. 12:00, w siedzibie firmy Rule Financial ul. Sterlinga 8a w Łodzi (6 piętro). Wszystkie kody będą umieszczane na repozytoriach Github i udostępnione publicznie do dalszych rozszerzeń po zakończeniu hackatonu.

 • PepePan

  Łódź, serio? Jeszcze jeden krok i będzie Hackaton Sosnowiec…

  • tomangelo

   Bo lepiej dać gdzieś, gdzie 3/4 kraju będzie musiała przemierzyć pół kraju czy nawet cały?

  • ??

   A co złego jest w Łodzi?

  • Może chodzi o to, że blisko jest Zgierz :P

  • satan

   Mądralo, widziałeś jak Łódź jest skomunikowana autostradowo z resztą kraju? :) Byłeś kiedyś w kompleksie zwanym Manufakturą? :) Coraz więcej firm przenosi wydarzenia przez siebie organizowane (mowa także o tych dużych) właśnie do Łodzi ze względu na dobre połączenia drogowe z różnymi częściami kraju.

 • Roman

  Czy organizatorzy zwracają koszty leczenia w przypadku pobicia? ;-)