Half-Life: Blue Shift i Half-Life: Opposing Force dostępne na Linuksa

Half-Life: Blue Shift i Half-Life: Opposing Force dostępne na Linuksa

przez -
7 665

Valve wydało dwa dodatki do Half-Life na system Linux: Blue Shift i Opposing Force. Half-Life: Blue Shift jest grą stworzoną przez Gearbox Software i umożliwia ponowne odwiedzenie kompleksu badawczego Black Mesa. Gracz wciela się w postać Barneya Calhouna, strażnika, który wielokrotnie pomagał Gordonowi wyjść z tarapatów. W Half-Life: Opposing Force odwiedzamy ponownie obiekt badawczy Black Mesa jako jeden z wojskowych specjalistów, którego zadaniem jest wyeliminowanie Gordona Freemana. Jest to zupełnie nowy epizod dla jednego gracza.

7 Komentarze

 1. Kiedy w końcu pojawi się na Linuksa HL2 i Left 4 Dead 2. Co do Opposing Force i Blue Shift to bardzo lubię jak się zazębiają z główną postacią HL. Szkoda że podobnych dodatków nie było w HL2

 2. Łooo Jezusie nazareński! Czy teraz O(pen)S(ource)WORLD będzie robić za darmową tablicę reklamową dla Valve i jego zamkniętego oprogramowania?

  • Póki co za darmo reklamujemy Twoje komentarze ;-) Ale jak chcesz pisać o innych grach to podpowiem Ci. Na górze masz guzik Dodaj newsa. Jest za darmo i możesz z niego skorzystać ;-)

  • Bardzo przepraszam, powinienem był podziękować za tę reklamę (czego?!), a ja tutaj jakieś swoje niesłuszne opinie przedstawiam :-)

   "Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu… Mmmm… Tak, nie… Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."

   Rejs (1970)

   Ale, ale! Jak nacisnę ten guzik, to co mam wpisać? Nowina o Crysis, Far Cry et cetera for Wine Is Not Emulator może być? ;-)

  • Za dużego tu przepływu nie ma, ale uwierz mi, że piszący zawsze dostają jakieś bonusy od złotówek, przez wyjazdy na konferencje opłacane przez nas aż po jakiś fajny sprzęt.

Odpowiedz