Heroes of Newerth – patch 2.6.11 udostępnia wszystkich bohaterów za darmo

Heroes of Newerth – patch 2.6.11 udostępnia wszystkich bohaterów za darmo

przez -
5 868
Heroes of Newerth

Firma S2 Games poinformowała o udostępnieniu patcha 2.6.11 do gry Heroes of Newerth, który pozwala grać za darmo wszystkimi dostępnymi bohaterami. Do tej pory, aby skorzystać ze wszystkich postaci należało wykupić odpowiedni abonament lub grać zmienianymi co tydzień, w drodze losowania jednostkami. Powodem całej zmiany jest chęć dostarczenia, jak najlepszego produktu oraz wpływ rosnącej konkurencji w postaci zbliżającej się premiery DotA 2.

Przypomnijmy, że celem rozgrywki jest zniszczenie bazy przeciwnika. Do wyboru mamy dwie frakcje: Legion oraz HellBourne, ponad sześćdziesiąt różnych postaci oraz do pięciu osób w drużynie. Jednostki zostały podzielone na trzy grupy: Zwinność (Agility), Inteligencja (Intelligence), Siła (Strenght). W czasie gry poza walką z przeciwnikiem, rozbudowujemy naszą osadę i szkolimy się w umiejętnościach bojowych.

 • admn

  Pobrałem i już gram. Świetną gierka.

  • Nom, wczoraj sobie zagrałem i dzisiaj pewnie znowu będę :D

 • Druedain

  A ja sobie odpuściłem dość szybko… Dobre wrażenie po zobaczeniu grafiki rujnuje fatalny interfejs (lub moja beznadziejność). Po pierwszym włączeniu nie potrafiłem po prostu włączyć potyczki sobie. Musiałem szukać filmików na YT licząc na to, że ktoś pokaże również proces włączania gry. Mam znajomego, który grywa w LOL i tam jest na odwrót. Grafika taka sobie, ale interfejs wręcz dla idiotów. Myślę, że gdyby nad tym popracowali, mieliby szansę dużo większe w starciu z konkurencją.

  • Eeee, przecież to jest bardziej intuicyjnie od próby uruchomienia programu na Windows, czy Mac OS X. Ja rozumiem, że ktoś kto gra pierwszy raz musi się zaznajomić, ale nie przesadzajmy, że interfejs jest toporny. Po którymś razie bez problemu da się obsługiwać wszystko raz dwa.

  • Ja człowiek, który nie gra w gry się tam odnalazł – więc interfejs musi być prosty :P Co prawda lamiłem na serwerze na potrzeby robienia filmiku w grze, ale grałem i wciągnęło.