Infinity Runner wydany na Linuksa

Infinity Runner wydany na Linuksa

przez -
1 838
Infinity Runner

Na platformie Steam pojawiła się linuksowa wersja gry Infinity Runner, która jest kolejną wariacją na temat gier, w których cały czas należy biec przed siebie, podobnie jak w Temple Run. Za tytuł odpowiada studio Wales Interactive. Wcielamy się w postać więźnia przebywającego na pokładzie tytułowego Infinity, który jest największym stworzonym przez ludzkość statkiem kosmicznym, który został wysłany w celu znalezienia nowej planety, na której mogłaby się osiedlić ludzkość. Problem jednak pojawia się jakiś czas po starcie, gdyż statek jest terroryzowany przez… wilkołaka. Jako więzień staramy się uciec w jednym kawałku z okrętu zanim dopadnie nas bestia.

Już po screenach widać, iż Infinity Runner nie powala graficznie, ale twórcy przynajmniej byli konsekwentni i w zamian gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, a dodatkowym atutem jest obsługa Occulus Rifta. Do 21 lipca grę możecie kupić w promocji za 9 euro na stronie sklepu.

Infinity Runner jest dostępny na systemy Linux, Windows i OS X, a pod koniec lata także na konsole PS Vita, PS3, PS4 oraz Wii U.

1 komentarz

Odpowiedz