Intel Developer Program for Internet of Things, czyli Intel dla hakerów

2
580
Intel
Intel

Renee James z firmy Intel, podczas targów Mobile World Congress 2014 ogłosił nowy program dla hakerów: Intel Developer Program for Internet of Things. Ma on zachęcić hobbystów, studentów i deweloperów przemysłowych zmienianie ich pomysłów w aplikacje dla internetu przedmiotów (Internet of Things). W pakiecie, który zostanie przekazany 5 000 potencjalnych hakerów zawarto: płytkę Galileo, narzędzia deweloperskie na niekomercyjne licencji, treningi i wsparcie deweloperskie.

Z narzędzi deweloperskich znajdziemy: Yocto Project Application Developer Toolkit, Intel System Studio i Wind River Workbench. Zestaw dla chmury obejmuje: IoT Analytics Platform as a Service oparte na Hadoop, Mashery API Network z dostępem do ponad 50 interfejsów, opartych na Mashery, a także przykładowy kod do łączenia się usługami w chmurze.

Poprzedni artykułVirtualBox 4.3.8 z obsługą X.Org Server 1.15, RHEL 6.5 i instrukcji SSE 4.1, SSE4.2
Następny artykułFirefox OS Flame, Foxconn InFocus, VIA Vixen – nowe urządzenia z Firefox OS
Michał Olber
Interesuję się głównie sprzętem i działaniem jego pod systemami GNU/Linux. Testuję różne dystrybucje i robię recenzje. Interesuję się działaniem sprzętu pod Linuksem, dzięki czemu wiem, jaki zestaw komputerowy wybierać :)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj