IoT Camp w Łodzi

IoT Camp w Łodzi

przez -
0 1120

Portal OSWorld.pl zaprasza na wydarzenie IoT Camp w Łodzi, na którym każdy z uczestników będzie mógł posłuchać o płytkach miniITX oraz wziąść udział w bardzo ciekawych warszatach z wykorzystaniem Netduino oraz Intel Galileo. Można również przynieść własny sprzęt i wspólnie go oprogramować.

Według Business Intelligence trend tzw. IoT (skrót od Internet of Things, pol. Internet przedmiotów) będzie rozwijał się coraz szybciej, a nowe urządzenia będą oferowały konsumentom i przedsiębiorcom możliwość łączności z internetem bez potencjalnych barier.

iot_2015

Pora dowiedzieć się o co w tym chodzi! Zacznij już teraz i wpadnij na IoT Camp w Łodzi na Uniwersytecie Łódzkim. Masz swoją „płytkę” (np. Arduino) – weź ją ze sobą, jeśli nie, mamy Netduino i Intel Galileo do wykorzystania na miejscu. Zaczniemy od totalnych podstaw programowania takich urządzeń oraz wykorzystywania ich możliwości.

Wydarzenie odbędzie się na Wydziake Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego w sobotę w godz. 11-16.

Więcej szczegółów można uzyskac na stronie wydarzenia oraz pod numerem telefonu 693 265 222.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Nauk Informatycznych UŁ, oraz Studenckie Centrum Informatyczne UŁ. Patronami są portal OSWorld.pl oraz Microsoft.

Brak komentarzy

Odpowiedz