Konferencje

26 listopada na Stadionie Wrocław, odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit 2015. Była to już druga edycja tej imprezy, w której wzięło udział wyselekcjonowane grono uczestników, w tym: programiści i developerzy, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, czy zarządzanie projektami. Udział w niej był całkowicie bezpłatny, ale co najważniejsze kwalifikowany. Na targach IT Career Summit mieliśmy możliwość poznania 20 Pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Nasi Wystawcy mieli szansę zdobyć cenne kontakty do potencjalnych Pracowników i przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne.

2 firmy skorzystały z możliwości przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych w lożach VIP, gdzie każdy z Kandydatów mógł w ciszy i spokoju porozmawiać ze swoim przyszłym Pracodawcą. Zwiedzający mogli także posłuchać nt. polityki organizacyjnej firmy, zaczerpnąć opinii z pierwszej ręki od obecnych pracowników, jak również poznać preferencje Wystawców w zakresie kwalifikacji jakie powinien posiadać potencjalny Kandydat.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu.

Ciekawostką targów było stoisko firmy Intenso, która wyposażyło swoją powierzchnię w robota Gienka. Robot ten mówił, poruszał się i zapraszał zwiedzających na stoisko firmowe. Sporo osób było nim bardzo zainteresowanych.

Kolejna edycja odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym, już 8 września 2016.

Brak komentarzy

Odpowiedz