IT Career Summit 2016 już 8 września na Stadionie PGE Narodowym

IT Career Summit 2016 już 8 września na Stadionie PGE Narodowym

przez -
0 1752
Konferencje

Firma Pure Expo ma zaszczyć zaprosić specjalistów z branży informatycznej na ogólnopolskie targi IT Career Summit 2016. Odbędą się one 8 września 2016 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych specjalistów. Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany i wymaga wcześniejszej rejestracji.

IT Career Summit 2016

Do udziału w targach pracy IT zaproszeni są również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży. Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. W programie konferencji przewidujemy również wystąpienia ekspertów branżowych.

W programie imprezy organizatorzy przewidują także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami.

Brak komentarzy

Odpowiedz