IT Career Summit 2016 na Stadionie PGE Narodowym już za nami

IT Career Summit 2016 na Stadionie PGE Narodowym już za nami

przez -
0 2881
Konferencje

8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit 2016. Strefa kariery IT była wspaniałą perspektywą i tym samym szansą dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, poszukujących nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej. Podczas wydarzenia można było poznać 22 Pracodawców, którzy poszukiwali specjalistów IT do swoich zespołów. Wystawcy mieli szansę zdobyć wartościowe kontakty do potencjalnych Pracowników, a także przeprowadzić liczne rozmowy kwalifikacyjne.

Udział w targach był kwalifikowany, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyli wyselekcjonowani Zwiedzający. Posiadali oni kwalifikacje dla branży IT, co nadało imprezie charakter zamknięty i branżowy. Udział wzięli m.in. programiści i developerzy, administratorzy, testerzy, wdrożeniowcy, inżynierowie oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie projektami.

IT Career Summit 2016

Grono Wystawców było zróżnicowane, dzięki czemu każdy poszukujący pracy z sektora IT mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnik mógł poznać firmę, dowiedzieć się więcej na temat jej działalności, misji, rozwoju od obecnych pracowników. Zwiedzający wymieniali się doświadczeniami z Pracodawcami, dzięki czemu wiedzieli, czy ich kwalifikacje odpowiadają standardom danej firmy.

IT Career Summit 2016

Co na temat targów IT Career Summit 2016 mówią sami Wystawcy?

Warszawska edycja targów IT CareerSummit po raz kolejny okazała się sukcesem organizacyjnym zespołu Pure Expo. Dopisali wystawcy, dopisali goście – i jedni, i drudzy mogli poruszyć między sobą wiele interesujących wątków, wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, a także przekonać się, że branża IT ma niezwykle silną pozycję na rynku pracy. Za osobami obdarzonymi specjalistycznymi umiejętnościami informatycznymi ustawiają się kolejki pracodawców, prześcigających się w wyścigu na atrakcyjność ofert. Rolą portalu InfoPraca.pl jest połączenie tych dwóch stron, IT CareerSummit pomaga nam robić to skutecznie.

IT Career Summit 2016

InfoPraca.pl

Jesteśmy mile zaskoczeni Targami IT CareerSummit. Była to nasza pierwsza edycja i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Takie wydarzenia są idealnym miejscem na nawiązanie ciekawych relacji biznesowych oraz poznanie wartościowych osób zarówno ze strony wystawców, jak i uczestników.

IT Career Summit 2016

No FluffJobs

Kinguin pierwszy raz wziął udział w IT CareerSummit, wydarzenie zapamiętamy, jako bardzo dobrze zorganizowane i owocne. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt rozmów z potencjalnymi kandydatami do pracy, udało nam się również zaznaczyć obecność Kinguin na lokalnym rynku. Na uwagę zasługuje nieprzypadkowość uczestników IT CareerSummit.

Kinguin Poland Sp. z o.o.

IT Career Summit 2016

Cieszymy się, że firma Atos mogła wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu oraz zainteresować potencjalnych kandydatów ofertami pracy.

Katarzyna Ignatowicz, Atos IT Services

Wydarzeniem przewodnim, które towarzyszyła konferencja Twoja Kariera w IT. Podczas niej, mówcy poruszali zagadnienia związane ze ścieżką rozwoju zawodowego, a także podkreślali, jak należy zaprogramować się na sukces. Konferencja została otwarta przez Panią Iwonę Kunach, która podkreśliła, iż kluczem do awansu jest efektywna komunikacja. Sala była pełna słuchaczy, a to za sprawą m.in. gościa specjalnego, którym był znany twórca i prowadzący talk-show 20m2 Pan Łukasz Jakóbiak. Prelegent przeprowadził wykład motywacyjny – Znajdź siłę!

IT Career Summit 2016

W tym roku atrakcją targów były warsztaty ScrumDroid, w trakcie których członkowie mieli możliwość poszerzenia wiedzy w codziennej pracy projektowej.

Brak komentarzy

Odpowiedz